Оприлюднено Posted in Новини
Під час матчу Ліцей №208 & СШ №31. Фото Александри Базелевської
Під час матчу Ліцей № 208 & СШ № 31. Фото Александри Базелевської
Гра, яка могла не відбутися через карантин, пройшла. I пройшла яскраво, емоційно, запально.

На початку гри ініціативу захопила команда гостей з 31-ої школи. Грали різноманітно і командно. У цій команди дуже вдало виходили кидки з середньої дистанції. Плюс до всього активна боротьба за підбір давала можливість добивати м’ячі по кілька разів. І першу чверть гості виграли з рахунком 15:11.

Команда 31-ій школи, в якій чималу роль грають дівчинки впевнено тримала лідерство і в перебігу другої чверті.

28:21 результат половини гри.

Після великої перерви господарі майданчика почали набирати обертів. Незважаючи на те, що в школі був оголошений карантин і склад ліцеїстів налічував всього 7 гравців — бійцівські якості дозволили команді переломити хід поєдинку. У третій чверті ліцей трохи наблизився до лідируючого суперника і різниця зменшилася до 5 очок. 40:35 все ще на користь симпатичної команди, що складається з дівчат та хлопців з 31-ій.

А в останній чверті господарі набрали повний хід, вийшли вперед і перемогли. 57:44 цього разу перемогу здобув Ліцей № 208.

Після Новорічних канікул продовжаться ігри Регіонального етапу Київської Шкільної Баскетбольної Ліги і після відпочинку команди знову поміряються силами з тією лише різницею, що господарями буде Школа № 31.

Підсумок зустрічі - Ліцей № 208 & СШ № 31 — 57:44

Дивіться більше фото з iгор КШБЛ 20 — 21 грудня…