КШБЛ. Ігри ¼ фінала зіграно

Оприлюднено Posted in Новини

Учора, 11 березня 2017 року були зіграні перші в історії Київської Шкільної Баскетбольної Ліги чвертьфінальні ігри між командами шкіл столиці.

НВК 240 & СШ 185

У першій грі ¼ фінала ініціативу відразу захопила команда 185-й. Результативність обох команд була не висока, але в рахунку упевнено лідирувала команда Святошинского району. Після половини гри 15:2.
Після перерви НВК 240 ніби зібрався з силами і освоївся в Авангарді і гра вирівнялася. Команда з Оболоні боролася щосили і за дві хвилини до кінця вони були на відстані всього 4 очок.

У результаті це був максимум, чого добилися баскетболісти НВК 240. Спільний рахунок 26:19 на користь СШ 185.

У команді НВК 240 найрезультативнішими були № 29 Лещенко М. — 6 очок і № 30 Волинець О. — 7 очок.
У переможців № 36 Москаленко Р. — 11 очок і № 33 Примак А. — 8 очок.

Дивіться більше фото з гри команд НВК 240 & СШ 185…

СШ 173 & Інтерната 18

Ця гра вийшла результативнішою у відмінності від першої. На початку гри повела команда інтернату, але про результат гри неможливо було судити аж до фінальної сирени. Сім разів в цій грі мінявся лідер, обидва суперники використовували натиск і зонний захист, були втрати і були красиві швидкі атаки. Загалом усе, що може бути цікавого на баскетбольному майданчику. І головне, інтрига з’ясування переможця матчу зберігалася до самого кінця. Відмінна бойова гра і перемога Інтернату 18 з рахунком 56:49.

У 173й кращими в цій грі були № 9 Гаврильченко В. 15 очок і № 12 Пикульський І. 16 очок.
У команді Інтернату 18 явно виділявся № 79 Куликів О. З 22 очками в активі, а також № 50 Перминов Д. з 17 очками і № 80 Бичковий Д. з 15 очками.

Дивіться більше фото з гри команд СШ 173 & Интерната 18…

Ліцей Наукова зміна & СШ 277

У цій грі боротьба вийшла в кожному окремому епізоді. Ніхто не хотів поступатися, але більш майстровиті були баскетболісти з Деснянського району. Тому практично усю гру вони лідирували. Гра проходила ніби хвилями і з кожною хвилею атакуючої сили СШ 277 відривши в рахунку цієї команди ставав все більше і більше. Фінальна сирена цього матчу зафіксувала рахунок 81:59 на користь СШ 277.

Кращими гравцями цієї зустрічі у складі команди з Дарниці були № 22 Журавель Андрій 17 очок і № 15 Дробот Максим 23 очки.
І у переможців найрезультативнішими гравцями стали № 56 Пінчук Вадим — 27 очок і № 77 Калайда Антон — 20 очок.

Дивіться більше фото з гри команд Ліцей Наукова зміна & СШ 277…

Київська Інженерна гімназія & Гімназія 48

Перша половина гри пройшла в наполегливій боротьбі і різниця в рахунку тому підтвердження — 15:14 на користь 48-й школи. У третій чверті жодній команді не вдавалося вирватися в перед більш ніж на 3 очки, причому з постійною зміною лідера. І тільки останнім штрафним кидком лідер команди 48-й гімназії вивів свою команду на максимальний відрив в рахунку цієї гри 26:24 після 3 чвертей.

Так і дійшли команди в цій зустрічі практично не відпускаючи один одного у відрив. Підсумок — овертайм 41:41. Перший овертайм в плей-офф і другий цього сезону КШБЛ.

У овертаймі з рахунком 2:1 !!! виграла команда Київської Інженерної гімназії.

Дивіться більше фото з гри команд Київська Інженерна гімназія & Гімназія 48…