Під час матчу НВК 240 - СШ 185

¼ фіналу КШБЛ: СШ № 185 та Інтернат № 18 здобувають синхронні перемоги

Оприлюднено Posted in Новини

11 березня на базі спорткомплексу Авангард відбулися ігри чвертьфіналу Київської шкільної баскетбольної ліги. СШ № 185 перемогла оболонський НВК № 240, а Інтернат № 18 з Днепровського району міста тріумфував у поєдинку з СШ № 173.

Під час матчу НВК 240 — СШ 185

Раніше за всіх свій поєдинок розпочали школи № 185 і 240, рефері дав сигнал про старт ще о десятій ранку. Можливо, гравці ще навіть не встигли як слід прокинутися, бо у порівнянні з іншими матча ігрового дня, не порадував глядачів результативністю. Відірвавшись ще у першій чверті, гості зі Святошинського району більше не підпускали свого суперника до себе. У підсумку, 26:19 на користь СШ № 185, яка крокує до півфіналу.

НВК № 240 — СШ № 185 — 19:26

Найрезультативніші гравці: Волинець (7) — Москаленко (11)

Тренер команди школи № 185:

«Нам протистояли дуже непогані хлопці. Зуміли провести активно всю гру. Наша команда трохи розгубилась, що й вплинуло на результат матчу. Минулого разу ми вже зробили домашнє завдання, на сьогодні теж готувались, але під кінець все забули. Знову будемо робити шпаргалки й тренуватись».

Дивіться більше фото з гри команд НВК 240 & СШ 185…

Щодо другого поєдинку дня, то тут пальма першості була за гравцями Інтернату № 18. На відміну від першого матчу, гра між представниками Солом’янскього та Днепровського районів виявилась більш результативною. Упродовж всього протистояння обидві команди йшли на рівних, лише на останніх хвилинах лідери навчального закладу № 18 заробили 6 очок й принесли своїй збірній жадану перемогу. Матч завершився з рахунком 56:49.

СШ № 173 — Інтернат № 18 — 49:56

Найрезультативніші гравці: Максименко (19) — Куліков (23)

Під час матчу СШ 173 - Інтерната 18
Під час матчу СШ 173 — Інтерната 18

Тренер команди школи-інтернату № 18:

«Дуже задоволений своїми підопічними. Вважаю, що обидві команди виступили на рівних, усі гравці показали гідний виступ. У супротивників був дуже професійний тренер, видно, що багато працює з хлопцями. Основа нашої команди — це Олег Куліков, Денис Пермінов, Данило Бичковий, які є нашими лідерами. У нашій збірній є не лише баскетболісти, а й бадмінтоністи, представники інших видів спорту. Хлопці тягнуться до рівня лідерів й намагаються робити все, аби команда була сильною і гідною перемог. Будемо активно тренуватись до наступного поєдинку. Більше уваги приділимо тактиці. Фізично, у принципі, за цей рік ми підтягнулись, але тактично трохи відстаємо. Наступного тижня відбудеться Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга, яка за днями проведення збігається з Київською шкільною баскетбольною лігою. Ми вирішили, що пропустимо всеукраїнські змагання, аби зіграти у фінальних матчах КШБЛ».

Дивіться більше фото з гри команд СШ 173 & Интерната 18…