Під час ігор 1/2 Фіналу між командами СШ № 185 – Інтернат № 18

Як інтернат № 18 та школа № 277 крокували до фіналу

Оприлюднено Posted in Новини

Одні з фаворитів змагань — учні школи-интернату № 17 — перемогли в півфіналі збірну навчального закладу № 185 і пройшли до фіналу Київської шкільної баскетбольної ліги. Рахунок протистояння — 39:54.

У п’ятницю, 17 березня, на арені «Авангард» зібралися чотири найсильніші команди Києва, щоб з’ясувати, хто з них вже на наступний день буде боротися за головний приз турніру. Вісімнадцятому Інтернату волею жереба обрали в суперники команду СШ № 185. Обидва колективи показали яскравий баскетбол, достойний навіть фіналу.
Однак як би не старалися баскетболісти зі Святошинського району, майстерність номінальних гостей «Авангарду» все ж була вищою. Причому ще у першій половині підсумковий результат був практично зрозумілим, адже гравці Інтернату вирвалися вперед аж на 17 очок. У третій та четвертій чвертях підопічні тренера Лавріка трохи збавили обороти, натомість змогли довести матч до переможного кінця.

Під час ігор ½ Фіналу між командами СШ № 185 — Інтернат № 18

СШ № 185 — Інтернат № 18 — 39:54
Найрезультативніші гравці: Примак (14) — Бичковий (20)

Дивіться більше фото з гри команд СШ № 185 — Інтернат № 18

У другому півфіналі між собою зустрілись команди школи № 277 та Київської інженерної гімназії. Обидві збірні були налаштовані на запеклу боротьбу за путівку до фінальної стадії Київської шкільної баскетбольної ліги. Незважаючи на те, що в попередньому турі підопічні Вікторії Король зуміли здобути яскраву перемогу над хлопцями зі школи № 48, цього разу камбек не вдався.

Під час ігор 1/2 Фіналу між командами СШ № 277 – Інженерна гімназія
Під час ігор ½ Фіналу між командами СШ № 277 — Інженерна гімназія

Із самого початку матчу «жовті» взяли ініціативу на себе та почали відриватись від своїх суперників у рахунку. У четвертій чверті розрив лише збільшувався, знаменуючи скору перемогу команди школи № 277. Із вагомим розривом в 31 очко учні навчального закладу з Дніпровського району здобули впевнену перемогу над своїми опонентами й стали другими фіналістами Ліги.

СШ № 277 — Інженерна гімназія — 72:41
Найрезультативніші гравці: Пінчук (34) — Тимошенко (18)