КШБЛ 5×5 сезону 2018−2019. Підсумки другого півфіналу

Оприлюднено Posted in Новини

Команда Голосіївського району виходить у Фінал, команда зі Святошина — буде боротися за бронзу.

24 травня Спеціалізована школа № 185 ім. Вернадського (Святошинський район) приймала на своєму майданчику команду Спеціалізованої школи № 269 (Голосіївський район). Без сумнівів, півфінальна гра має величезну цінність, адже переможець вже в будь-якому випадку отримує медалі та продовжує боротьбу за золото, а тому, хто програв залишається шанс поборотися лише за бронзу.

Гості відразу захопили ініціативу в грі. І хоча перевага 269й було зовсім невеликою, все одно відчувалося, що команда з Голосієво контролювала хід гри. Після першої чверті хиткий рахунок 21:14 на користь гостей, у другій чверті перевага стало всього на 2 очки більше 35:26. Тільки після третьої чверті лідерство 269й досягло двозначної різниці 52:42.

В останній чверті, господарі з усіх сил намагалися наздогнати убігаючого у відрив суперника, але все що дозволила команда з Голосіївського району, це скоротити різницю всього на одне очко. У підсумку матч закінчився з рахунком 71:62 перемогою Спеціалізована школа № 185 ім. Вернадського.

Отже, півфінальні зустрічі КШБЛ з баскетболу 5×5 визначили фіналістів та учасників матчу за 3-е місце.