Фінал КШБЛ 5×5 сезону 2018−2019 років

Оприлюднено Posted in Новини

29 травня пролунав фінальний свисток Київської Шкільної Баскетбольної Ліги з баскетболу 5×5 сезону 2018−2019.
У цей день закінчився третій сезон шкільного баскетболу м. Києва та ми дізналися про призерів і переможця нашого змагання.

За традицією проведення останнього дня змагань Ліги, чотири кращі команди зустрічаються в одному з кращих київських шкільних залів і в цей раз, нас дружелюбно прийняла Спеціалізована школа № 173, Солом’янського району.

Згідно регламенту першими вийшли на паркет команди зустрінутся командіровку Спеціалізованої школи № 185 ім. Вернадського (Святошинський район) & Гімназіі ім. Тараса Шевченка № 109 (Печерський район) у боротьбі за 3-е місце.

Ініціативу в грі з перших хвилин захопила 185-а і не дозволила суперникам з Печерська наблизиться в рахунку до самого кінця гри. Цей матч закінчився впевненою перемогою шкільної команди Святошинського району з рахунком 45:27. Хоч цей матч вийшов не дуже результативним, але лідер 185-ої школи Роман Москаленко набрав цілком солідну статистику — 16 очок. У підсумку, Кубок за 3-е місце і бронзові медалі вирушили до Святошино і ми вітаємо гравців і тренерів з цим успіхом!

Фінальний матч столичного шкільного баскетбольного сезону звів команди Голосіївського та Деснянського районів — № 269 & № 277.
Цей був гідний Фіналу. Баскетболісти активно і результативно почали гру, але при цьому різниця в рахунку практично постійно була 2−3 очка. Перша чверть закінчилася з рахунком 19:17, друга — 20:20 і з перевагою всього в 2 очки на велику перерву пішла 269-а.

Така ж завзята боротьба продовжилася всю третю чверть, але за 4,6 секунд до кінця цієї чверті капітан команди 277-ої школи отримав 5 фол. Справедливості заради, потрібно сказати що все ігровий час Самсон Хондожко боровся, як справжній капітан і став, в результаті, другим за результативністю у своїй команді за всю гру, на його рахунку 12 очок. Але його п’ятий фол став головною подією, яка вплинула на результат всього фінального матчу.
Про це чітко говорить рахунок в двох останніх чвертях: 3-тя 14: 8, і 4-а 26:10, звичайно ж, на користь 269-ий.
І загальний рахунок матчу за перше місце 79:55.

Кращим з результативності у команді СШ № 277 став Самойленко Олександр з 18 очками.

У переможців цієї гри кращім був гравець команди СШ № 269 Маклаков Андрій з фантастичними 32 очками.

Дивіться більше фото з ігор Фіналу КШБЛ 5×5 сезону 2018−2019 тут…

В результаті Фіналу КШБЛ 5×5 сезону 2018−2019 команди посіли наступні місця:

1 місце — Спеціалізована школа № 269 (Голосіївський район)

2 місце — Середньої школи № 277 (Деснянський район)

3 місце — Спеціалізованої школи № 185 ім. Вернадського (Святошинський район)

4 місце — Гімназія ім. Тараса Шевченка № 109 (Печерський район).

Вітаємо всіх учасників Фіналу КШБЛ 2019, продовжуємо тренуватися і готуватися вже до нового шкільного баскетбольному сезону 2019−2020!