Інтрига матчу між СШ 31 і СШ 277 — такі суперечливі половинки зустрічі

Оприлюднено Posted in Новини
Минулої середи у рамках 1/8 фіналу ліги КШБЛ відбулася гра СШ 31 і СШ 277. Як і в усіх іграх на етапі плей-оф переможця виявляли вже команди з різних районів міста. Один цей факт вже надає кожному матчу особливу інтригу. У цій парі зустрічалися представники Дніпровського і Деснянського районів Києва.
Потрібно відзначити той факт, що команда господарів з 31-ї школи, майже на половину складалася з дівчат, і можливо тому стартова частина гри у цього колективу якось не задалася. Відразу гості захопили ініціативу і до кінця першої чверті рахунок був зовсім безнадійний 5:16. У другій чверті хід гри трохи вирівнявся, але все одно 277-я ще трохи пішла у відрив 9:13, і до великої перерви 14:29.
У другій половині господарі ніби відчули, що сили ще є, суперник під силу і це відбилося на позитивниму результаті команди Дніпровського району в другій половині гри — 29:23.
Але за результатами гри в цілому виходить, що з рахунком 43:52 СШ 31 поступилася молодим баскетболістам СШ 277.
Однак не забуваємо, що це плей-оф і є ще шанс реваншу. І різниця в очках не так вже й велика, а значить можливо все.
Чекаємо матчу-відповіді цього протистояння.
Фото в більшому розмірі із зустрічі між командами СШ 31 і СШ 277 можна подивитися тут…