Перше баскетбольне протистояння 1/8 Фіналу КШБЛ

Оприлюднено Posted in Новини

У понеділок, 20 лютого, завершилося перше баскетбольне протистояння 1/8 Фіналу КШБЛ.

Після першої зустрічі невелику перевагу (48:44) мала СШ 269. На домашньому майданчику вони насилу обіграли своїх суперників з СШ 48.

Зустріч у відповідь, в якій хазяями були баскетболісти 48-ої школи, проходила в спортзалі СШ 173. Тут треба сказати велике спасибі тренерові СШ 173 Артуру Будагяну, який надав зал своєї школи для команди 48-й школи, де спортзал зовсім не підходить для проведення ігор. Це реалії нашого Шкільного життя.

Але повернемося до гри у відповідь. 48-а школа зібрала самий бойовий свій склад і з перших хвилин захопила ініціативу. Вже в першій половині хазяї мали відчутну перевагу. Плюс 15 очок до великої перерви.

У другій половині гри команда СШ 269 усіма силами намагалася переламати хід поєдинку — був натиск по усьому майданчику, було багато єдиноборств і фолів, але вдалося тільки трохи скоротити відставання і матч закінчився упевненою перемогою досвідченішої команди СШ 48.

Остаточний рахунок 37:25 і команда 48-ої школи виходить в ¼ Фінали.

На додаток до сказаного подивитеся відео успішної атаки лідера збірною СШ 48 Данила Дзюбяка…