Партнери КШБЛ Олексій Єфімов і Сергій Гладир переможці Кубку Франції-2017

Оприлюднено Posted in Історія баскетболу, Новини
"AS Monaco Basket" переможець Кубку Франції-2017
«AS Monaco Basket» переможець Кубку Франції-2017

Партнери Київської Шкільної Баскетбольної Ліги генеральный менеджер «AS Monaco Basket» — Олексій Єфімов і гравець цього баскетбольного клубу — Сергій Гладир стали переможцями щорічного турніру Кубку Франції-2017.

Крім того український свінгмен* Сергій Гладир допомігши команді «Монако» здолати баскетболістів «Ліон-Війербан» і став кращим гравцем фінального поєдинку Кубку Франції.

Сергій Гладир - кращий гравець фінального поєдинку Кубку Франції-2017
Сергій Гладир — кращий гравець фінального поєдинку Кубку Франції-2017

«Монако» провалив першу чверть, проте зумів вирівняти ситуацію до кінця першої половини зустрічі. Але тільки в четвертій 10-хвилинці команда Гладиря зуміла по-справжньому зламати хід поєдинку, і саме наш українець зіграв в цьому ключову роль. Сергій набрав 17 з 29-ти очок своєї команди в завершальний відрізок гри.

У результаті матч закінчився з рахунком 95:91 на користь «Монако». За 16 хвилин на паркеті Гладир набрав 22 очки і зробив один підбір. Завдяки цьому, українець був визнаний кращим гравцем фіналу.

Звездан Мітрович (головний тренер "AS Monaco Basket") і Сергій Гладир
Звездан Мітрович (головний тренер «AS Monaco Basket») і Сергій Гладир

Статистика Кубку Франції. Фінал

«Монако» — «Ліон-Війербан» 95:91 (19:28, 46:48, 66:70, 95:91)

«Монако»: Бост (22), Сергій Гладир (22), Джамал (17), Амара (10), Фофана (5 + 10 підборів), Зак (3 + 5 підборів + 7 ассистів).

«Лион-Вийербан»: Уолтер (18), Драгович (18 + 6 підборів), Демаркус (17 + 7 підборів + 6 ассистів), Трентон (9), Адріан (9)

*свінгмен — баскетболіст, який поєднує в собі навички легкого форварда і атакуючого захисника, і, по суті, знаходиться між нападом і захистом.

Організатори і учасники Київської Шкільної Баскетбольної Ліги сердечно поздоровляють Олексія Єфімова і Сергія Гладиря із заслуженою перемогою і бажають нових перемог і успіхів во славу українського і монакського баскетболу!